جلسه ای با رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا استان با حضور مدیر کل امور روستایی و شوراها

در . ارسال به اخبار اداره کل امور روستایی

به گزارش واخد اطلاع رسانی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران , مهندس اصغریان رستمی به همراه معاونین محترم دفتر روستایی  با حضور درسازمان بسیج سازندگی استان با جناب سرهنگ شریعتی ریاست سازمان دیدار و گفتگو کردند . 

در این نشست جناب سرهنگ غلامرضا شریعتی به ارایه گزارش عملکردی از سازمان بسیج سازندگی استان پرداختند و یاداور شدند : 

وی با اشاره به برنامه‌های سازمان بسیج سازندگی افزودند: ما در اقتصاد مقاومتی به دنبال آموزش و توانمندسازی افراد هستیم، در سال آینده امر  را ادامه می‌دهیم و  با برگزاری اردوهای جهادی دنبال محرومیت‌زدایی خواهیم بود بنابراین گروه‌های جهادی باید به صورت تخصصی در امر محرومیت‌زدایی وارد شوند. در واقع بحث اقتصاد مقاومتی مهم این است كه از همه داشته‌هایمان به نحواحسن استفاده كنیم تا بتوانیم با کمک دیگر دستگاهها در بحث اشتغال و توسعه پایدار خصوصا در روستاهای استان گام موثری را برداریم . 

سرهنگ شریعتی بیان کرد : نگاه سازمان بسیج سازندگی نگاه انقلابی است و دشمن با تحریم و فشار اقتصادی آورده و ما وظیفه خود میدانیم که با مشارکت به کمک دستگاه بیاییم با حضور مردم عزیز در صحنه عمرانی و خدمات رسانی باید محرومیت را برچینیم و با توجه مشکلات مختلف روستاهای محروم استان در نظر داریم در سال آینده برای همه روستا ها برنامه های مدونی را ایجاد کنیم .

مهندس اصغریان مدیر کل امور روستایی و شوراها هم در این جلسه به ایراد سخن پرداختند و از تلاش های سازمان بسیج سازندگی و همکاران انها در بحث توسعه و محرومیت زدایی روستاهای محروم استان تقدیر و تشکر کردند و یادآور شدند که این محرومیت زدایی باید با تلاش و پیگیری همه دستگاههای اجرایی استان محقق شود تا شاهد تغییراتی در بحث اشتغال پایدار و در نهایت مهاجرت معکوس به روستاها شود .

 

9c45be59 4c0c 4c3a b923 5eba1e1a535a